Dowiedz się więcej!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu ze mną, jako przedstawicielem firmy, do której kierowany będzie przekaz marketingowy

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Profinance S.A. z siedzibą Al. Jerozolimskie 81 02-001 Warszawa NIP 7010473531. Dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) w celach marketingowych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Kariera w Profaktor

Profaktor stawia na bardzo wysokie standardy obsługi klienta co za tym idzie na bardzo dużą wiedze i kompetencji własnych pracowników, dlatego do procesu rekrutacji zapraszamy studentów V roku oraz absolwentów.

Na równi z wiedzą teoretyczną cenimy wiedzę praktyczną z zakresu analizy finansowej, pozyskiwania finansowania, restrukturyzacji, więc jeśli nie masz jeszcze wyższego wykształcenia, ale posiadasz kilkuletnie doświadczenie z pracy w działach analitycznych banku lub innych instytucji finansowych zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z finansami lub jesteś w trakcie zdobywania wykształcenia to zapraszamy Cię na straż, który umożliwi Ci poznanie rynku finansowego oraz pokaże Ci najwyższe standardy pracy z klientem.

Od kandydatów oczekujemy między innymi umiejętności analizy i syntezy, pracy w grupie i chęci uczenia się.

Wyślij CV i list motywacyjny